background
Hakkımızda

Firmamızı Tanımanız İçin Sizlere Kendimizi Anlattık!

Hakkımızda

HED MİMARLIK, inşaat yapı malzemeleri, hırdavat, mekanik, elektrik, elektronik toptan satışı yapan aynı zamanda iç mekan, mimarlık hizmetleri, yapı restorasyon çalışmaları, anahtar teslim ev tadilatları ve dekorasyon çalışmaları yapan bir firmadır.

Bu doğrultuda misyonumuz; yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak ve onların haklarını sonuna kadar korumaktır. Çünkü müşteri memnuniyetinin sağlanması için çok önemlidir.

Altyapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ve yoluna devam etmektedir.

HED MİMARLIK olarak mekanlarınızı güzelleştirmek, size yeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirmenize katkı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

                 Hakkımızda

Müşteri Yorumları

CSKN MEDIA Dijital Pazarlama Ajansı
Mebitech Yazılım Yazılım

Yazılım hizmeti verdiğimiz firmamızın AR-GE merkezimizin tüm dekorasyon işlerini HED MİMARLIK tarafından kusursuzca yapılmıştır. Yeni ofisimizde ekibimiz çalışma alanlarını kullanmaktan gerçekten keyif almaktadır. Modern tasarım anlayışları ile hayal ettiğimiz görünümün çok ötesinde bir tasarım bizi karşıladı.

HED Mimarlık ile yeni ofisimizi çok güzel bir yaşam alanı tasarladılar. Zamanında proje teslimatı ve titizliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.