background

Ofis - Büro Dekorasyonu

Hizmet Hakkında Kısa Bilgi

İnsanların hayatının büyük bir bölümünün geçtiği ofislerin oldukça ferah bir şekilde koordine edilmesi son derece önemlidir. Zira ar-ge çalışmalarının ağırlıklı olarak yürütüldüğü ve ikili iş görüşmelerinin yapılmış olduğu yer olan bu alanlar için oldukça titizlenmek son derece normaldir.

Hizmet Görselleri
Hizmet Detayı

İnsanların hayatının büyük bir bölümünün geçtiği ofislerin oldukça ferah bir şekilde koordine edilmesi son derece önemlidir. Zira AR-GE çalışmalarının ağırlıklı olarak yürütüldüğü ve ikili iş görüşmelerinin yapılmış olduğu yer olan bu alanlar için oldukça titizlenmek son derece normaldir.

Ofis dekorasyonları ev için yapılacak olan tasarımlara göre son derece önemli ve dikkat isteyen bir iştir. Ev dekorasyonlarında ortaya atılan fikirler ofisler için geçerli olmamaktadır bundan dolayı ofisler için daha yaratıcı ve uzun süreli kullanım için fikirler yaratılmaktadır. Zira ofisler, evlerden ziyade sürekli olarak yeniden tasarlanabilecek alanlar olmadığından dolayı son derece dikkat ile tasarlanmalıdır.

 

Çalışanları yapacakları iş için motive edecek ve verimliliği üst düzeye çıkaracak bir ideal yerleşim düzeni ofis dekorasyonları için oldukça önemli olmaktadır. Bunun için oldukça nötr renkler kullanılmalıdır. Ayrıca küçük lambalar kullanarak eşya kalabalığı yapılmaması da oldukça teşvik edici olacaktır. Bundan dolayı ana ışık kaynağı oldukça uzak bir yerde tutulmalıdır. Loş ışıklar çalışma verimini oldukça olumsuz bir şekilde etkileyeceği için ayrıca yüksek ışık kullanımına da dikkat edilmelidir.

İç mimarlar genellik ile ofis dekorasyonları söz konusu olduğunda rahatlatıcı fikirler üretmektedir. Çünkü insanların çalıştığı ortamı oldukça sadece tutmak burada bulunan insanları zihinsel olarak rahatlatacaktır. Duvar kağıtlarının da son derece ferahlatıcı seçilmesi ve siyah, gri gibi boğucu renklerden kaçılması daha iyi olacaktır.


Hizmet Talep Formu